bağlama büyüsü

Międzynarodowy Dzień Tańca

Najważniejszy Dzień w życiu każdego tancerza!!!

 

26 kwietnia 2015 roku w łańcuckim MOSiRze odbył się Międzynarodowy Dzień Tańca. Rytm w tym wyjątkowym dla każdego tancerza dniu zaprezentował trzy najnowsze choreografie.

Najmłodsza grupa zatańczyła układ pt. ” Amore mio”, którym wzruszyła widownie do łez wdziękiem oraz słodkością swoich małych twarzyczek.

Średnia grupa licząca 28 utalentowanych tancerek zaprezentowała układ pt. „Stare ale jare!”, w którym udowodniły, że tańczyć każdy może- nawet babcie z wnuczkami!

Natomiast najstarsza grupa licząca 4 dojrzałe już tancerki przedstawiła choreografię „Hello my love!”, w której swoim komizmem i lekkością doprowadziły publiczność do wybuchu śmiechu.

Jak co roku po tak ważnym święcie tancerki wraz z absolwentami Zespołu Tanecznego Rytm i Panią Madzią Cwynar uczciły udany występ i całość imprezy oraz spędziły miło czas w swoim towarzystwie.

Szybki kontakt

Znajdź nas na mapie

rytm_lay_start_17

Zesp����¯�¿�½���¯���¿���½������¯������¿������½����¯�¿�½������¯����¯�¿�½������¿����¯�¿�½������½����¯�¿�½���¯���¿���½������¯������¿������½����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������³����¯�¿�½���¯���¿���½������¯������¿������½����¯�¿�½������¯����¯�¿�½������¿����¯�¿�½������½����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������¯����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������¿����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������½ Rytm | 2015 wszystkie prawa zastrze����¯�¿�½���¯���¿���½������¯������¿������½����¯�¿�½������¯����¯�¿�½������¿����¯�¿�½������½����¯�¿�½���¯���¿���½������¯������¿������½����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������¼one